Co jste o účinku bylin obsažených v našich potravinových doplňcích nevěděli?

IMUNworld se řadí k potravinovým doplňkům, které jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže. K jeho výrobě se používají výhradně drcené listy a kořen Právenky latnaté – jediné složky produktu. Východní medicína považuje tuto bylinu za dar přírody, protože dokáže přispívat jakožto silný ANTIOXIDANT k ochraně imunitního systému. Je také velmi vhodná pro diabetiky, protože POMÁHÁ NORMALIZOVAT HLADINU CUKRU V KRVI. Právě výkyvy krevního cukru jsou pro osoby s cukrovkou nejvíce rizikové a mají z dlouhodobého hlediska nezvratné dopady především na zrak, periferní nervy nebo kardiovaskulární systém. Zákaznicí s diabetem, kteří užívají IMUNworld, na něj nedají dopustit. Dochází u nich k úpravě a stabilizaci tzv. glykémií (hodnot cukru v krvi) a v mnoha případech dosahují celkového zlepšení (kompenzace) nemoci.

„Už po týdnu užívání potravinového doplňku IMUNworld, jsem sledovala změny na lepších hodnotách cukru a celkově jsem se cítila mnohem lépe. Při kontrole na diabetologii mi podle výsledků odběrů paní doktorka řekla, že se mi za sedm týdnů výrazně snížil glykovaný hemoglobin, to je dlouhodobý průměr cukru v krvi, pro toho, kdo není diabetik a neví. Dřív se mi nedařilo udržovat cukr tak stabilní jako s užíváním Imunu! Moc děkuju, že se takový výrobek dostal díky společnosti Herbal World na český trh!“ Klára J.

Doporučeným dávkováním potravinového doplňku IMUNworld je 1-2 kapsle 3x denně po jídle. IMUNworld je vhodné užívat dlouhodobě.

Doporučené dávkování pěstitelem:

Pro první dva týdny užívání je doporučeno nasycovací dávkování 2 kapslí 3x denně po jídle.

Po dvou týdnech je doporučeno udržovací dávkování ve dvou možných schématech, a to 1 kapsle 3x denně po jídle, nebo pokračovat v dávkování 2 kapslí 3x denně po jídle s vynecháním 2 dnů v týdnu.

Potravinový doplněk IMUNworld je vhodný pro muže i ženy. Není určen pro děti, je nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

Hlavní složkou je Zázvor černý (Kempferie drobnokvětá, lat. Kaempferia parviflora). Obyvatelé Východu znají tuto výjimečnou bylinu více jak 1000 let. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí.

STRONGMANworld tvoří další byliny považované za Svaté grály asijské medicíny - Kozinec blanitý & Ženšen pravý. Kořen Kozince blanitého, který se podílí na přirozené obranyschopnosti imunitního systému, výrazně podporuje činnost ledvin a močového měchýře a také normální funkci kardiovaskulárního systému. Kořen Ženšenu pravého pak příznivě působí na celkovou vitalitu, libido a sexuální zdraví a přispívá k duševní výkonnosti a udržení zdravého krevního oběhu.

Na přání našich věrných zákazníků je cena STORNGMANworld (1 ks) snížena během měsíce ledna pouze na 590,- Kč.

Zdroj: google.com
Zdroj: google.com