Co jste o účinku bylin obsažených v našich potravinových doplňcích nevěděli?

Nejsilnější antioxidant Zázvor černý je vhodný i pro ženy!

Hlavní složka potravinového doplňku STRONGMANworld Zázvor černý, jeden z nejsilnějších antioxidantů, je dle posledních výzkumů vhodný i pro ženy.

Dalšími složkami tohoto životabudiče jsou Kozinec blanitý přispívající ke zvýšení pohyblivosti kloubů a Ženšen pravý působící příznivě při fyzickém výkonu, snížení únavy a funkci kardiovaskulárního systému, udržuje sexuální zdraví, vitalitu a paměť.

Problémy s hemoroidy řeší alespoň jednou v průběhu života až tři čtvrtiny společnosti, nezoufejte, pokud jste jedni z nich...

Z názvu potravinového doplňku HEMOworld lze vyčíst, jaké jsou zásadní účinky obsažených bylin, které odborníci za přísných hygienických podmínek zpracovávají, aby v pořádku doputovaly až k vám.

"Hemoroidy jsou nejčastější onemocnění konečníku. Jejich podstatou je rozšíření žilních pletení řitního kanálu a spodní části konečníku. Vyskytují se u dospělých osob v každém věku a během života se s problémy s nimi setká asi 60 procent populace."¹

Jak poznáme, že nás trápí hemoroidy? "Tlak v konečníku, pocit cizího tělesa, pálení, svědění, bolest a krvácení jasně červenou krví při stolici nebo jen stopy jasně červené krve na toaletním papíru."²

Jaké jsou příčiny vzniku hemoroidů? "Na jejich vzniku se podílejí dva faktory: vrozená slabost žilních stěn v oblasti konečníku a zvýšený tlak v žilním řečišti. Tlak v žilním řečišti se zvyšuje při překrvení, tedy při zvýšeném tlaku na stolici při zácpě nebo naopak při časté stolici při průjmech, při dlouhém sezení na toaletě, při zvedání těžkých břemen, jízdě na kole a koni, při sedavém způsobu zaměstnání, či dlouhé jízdě autem. K tomu se pak mohou přidat některé spouštěcí faktory jako těhotenství, nádorová onemocnění, nezdravý životní styl, velká konzumace alkoholu, nadužívání projímadel a jiné..."³

HEMOworld splňuje podobně jako bestseller IMUNworld, u sportovců oblíbený STRONGMANworld a URINworld (Močové ústrojí) výrobní normu GMP (Good Manufacture Practice). Cílem GMP je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky. Potravinové doplňky neobsahují barviva, ani chemické přísady.

Máme jasno v tom, jak na jarní očistu organismu

- jak vyzrajete na jarní detox VY⁉️

Právenka latnatá (Andrographis paniculata, Měkýn latnatý) je hlavní a jedinou složkou čistě přírodního potravinového doplňku IMUNworld, ze kterého se stal dle našich předpokladů bestseller.

V čem je hlavní síla právenky? Úspěšná cesta k normální činnosti jater a pročištění, jelikož dle vědeckých studií je antioxidant Právenka latnatá 15x účinnější než v našem prostředí známý ostropestřec.

IMUNworld je opatřen certifikáty o zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu a GMP (Good Manufacture Practice), jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky. Nabízíme ho ve výhodném balení:

"Příroda se již rozvíjí v plném proudu a dostává nový nádech. Stromy a keře pučí, klíčky se klubou a divoké bylinky vesele kvetou. Rozkvétají ovocné stromy, svítí více slunce a zpívá více ptactva, probouzejí se plazi, ježci."1

Zakončete duben

- měsíc orgánu játra - očistou:

Hned vedle března se jedná o nejdynamičtější období roku mnoha změn. Příroda nám ukazuje svou sílu a pravou podstatu.

"Nejvíce ohroženými jsou v tomto měsíci právě játra, hlavní orgán látkové výměny a zažívání a s ním spojený metabolismus. Játra jsou detoxikačním orgánem těla a v dnešní době jsou velmi zatížena. Skladují krev a jsou tzv. chemickou továrnou našich těl. Ukládají zásobní látky, tuky a glykogen. Pokud jsou přehlcena, dochází k jejich ztučnění a poruše metabolismu inzulinu v krvi. Skoro veškeré procesy jsou řízeny právě játry. 

Jak poznáte nedostatečnou funkci jater?

 • slábnou svaly a šlachy,
 • dochází k pálení očí a problému s nimi,
 • padají vlasy, třepí se nehty.

Tělo zkrátka špatně vstřebává vitamíny a minerály. Mezi typické projevy patří:

 • velká až chronická únava,
 • nedostatek energie, malátnost,
 • bledavá až zelená pleť,
 • žluté bělmo,
 • bolesti dolních končetin,
 • zakyselený organismus,
 • kovová pachuť,
 • nepravidelná stolice
 • až i zvýšená teplota a migrény.

Tlak v pravém podžebří signalizuje již vážné oslabení. Přichází období chřipkových a jiných virových onemocnění a organismus je velmi oslaben."1

František Doubek

Juniorský desetibojař v roce 2021 ovládl mistrovství světa v Nairobi v novém českém rekordu 8169 bodů.

V rámci slavnostního vyhlášení ankety Sportovec roku 2021 převzal ocenění za první místo v anketě Junior roku vyhlašované Nadací české sportovní reprezentace.

Po Právence latnaté, 15× silnější než ostropestřec, přichází do Čech dvě nové exotické byliny - svaté grály asijské medicíny:

IMUNworld se řadí k potravinovým doplňkům, které jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže. K jeho výrobě se používají výhradně drcené listy a kořen Právenky latnaté – jediné složky produktu. Východní medicína považuje tuto bylinu za dar přírody, protože dokáže přispívat jakožto silný ANTIOXIDANT k ochraně imunitního systému. Je také velmi vhodná pro diabetiky, protože POMÁHÁ NORMALIZOVAT HLADINU CUKRU V KRVI. Právě výkyvy krevního cukru jsou pro osoby s cukrovkou nejvíce rizikové a mají z dlouhodobého hlediska nezvratné dopady především na zrak, periferní nervy nebo kardiovaskulární systém. Zákaznicí s diabetem, kteří užívají IMUNworld, na něj nedají dopustit. Dochází u nich k úpravě a stabilizaci tzv. glykémií (hodnot cukru v krvi) a v mnoha případech dosahují celkového zlepšení (kompenzace) nemoci.

„Už po týdnu užívání potravinového doplňku IMUNworld, jsem sledovala změny na lepších hodnotách cukru a celkově jsem se cítila mnohem lépe. Při kontrole na diabetologii mi podle výsledků odběrů paní doktorka řekla, že se mi za sedm týdnů výrazně snížil glykovaný hemoglobin, to je dlouhodobý průměr cukru v krvi, pro toho, kdo není diabetik a neví. Dřív se mi nedařilo udržovat cukr tak stabilní jako s užíváním Imunu! Moc děkuju, že se takový výrobek dostal díky společnosti Herbal World na český trh!“ Klára J.

Zdroj: google.com

IMUNworld doporučuje:

MUDr. Jana Schwarzová

Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy.

"Přípravek IMUNWORLD mohu jen doporučit, a to nejen jako lékařka, ale i jako jeho uživatelka. Měla jsem to štěstí, že se mi dostal do ruky hned poté, co byl uveden na trh. Hlavní složkou je léčivá bylina, právenka latnatá, která se využívá zejména pro své protizánětlivé a antibakteriální účinky. Nicméně, má velice dobrý vliv na pacienty s diabetem mellitus, což sama, jakožto diabetik, mohu potvrdit.

Díky užívání IMUNWORLD jsem mohla snížit jednotky inzulinu, a to v poměrně krátké době od začátku užívání."

Zdroj: google.com

Doporučené dávkování pěstitelem:

Pro první dva týdny užívání je doporučeno nasycovací dávkování 2 kapslí 3x denně po jídle.

Po dvou týdnech je doporučeno udržovací dávkování ve dvou možných schématech, a to 1 kapsle 3x denně po jídle, nebo pokračovat v dávkování 2 kapslí 3x denně po jídle s vynecháním 2 dnů v týdnu.

Potravinový doplněk IMUNworld je vhodný pro muže i ženy. Není určen pro děti, je nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

Zvolte čistě přírodní cestu k nezdolné energii, zlepšení kondice a sportovních výkonů v každém věku. Zázvor černý je poprvé k dostání i na českém trhu. Běháte a těžce se Vám překonávají další kilometry? Cvičíte a máte pocit, že Vám docházejí síly a energie? 

Hlavní složka potravinového doplňku STRONGMANworld Zázvor černý, neboli Kaempferia parviflora, jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí.

Hlavní složkou je Zázvor černý (Kempferie drobnokvětá, lat. Kaempferia parviflora). Obyvatelé Východu znají tuto výjimečnou bylinu více jak 1000 let. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí.

STRONGMANworld tvoří další byliny považované za Svaté grály asijské medicíny - Kozinec blanitý & Ženšen pravý. Kořen Kozince blanitého, který se podílí na přirozené obranyschopnosti imunitního systému, výrazně podporuje činnost ledvin a močového měchýře a také normální funkci kardiovaskulárního systému. Kořen Ženšenu pravého pak příznivě působí na celkovou vitalitu, libido a sexuální zdraví a přispívá k duševní výkonnosti a udržení zdravého krevního oběhu.

Na přání našich věrných zákazníků je cena STORNGMANworld (1 ks) snížena během měsíce ledna pouze na 590,- Kč.

Zdroj: google.com
Zdroj: google.com

Rozšiřujeme možnosti osobního odběru do dalších krajských měst - vyzvednutí ZDARMA (Úhrada zboží je možná pouze předem platební kartou online na našem e-shopu www.herbalworld.cz 🍃)

PRAHA: Sídlo Herbal World, Ovocný trh 579/6.

Po dokončení objednávky Vás bude kontaktovat zástupce společnosti s možnostmi termínů vyzvednutí.

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Butik s oblečením ROOSEVELT FASHION STORE.

Vyzvednutí po dokončení objednávky na adrese Hradební 7 (vchod z ulice Kanovnická), České Budějovice 370 01, kontakt: +420 601 154 344.

Otevírací doba: Pondělí - Pátek: 9:00 - 17:00; Sobota: 9:00 - 12:00; Neděle: Zavřeno.

PLZEŇ: Kosmetický salon PRIMA DONNA.

Po dokončení objednávky na adrese Budilova 5, Plzeň 301 00, kontakt: +420 723 982 394; +420 377 235 220.

Provoz recepce: Pondělí - Pátek: 9:00 - 17:00.


Podrobnosti