Petra, jóga & pilates

"Více než rok jsem bojovala se záněty a nastydnutím močového měchýře. Brala jsem antibiotika a další léky a i přes to se mi problémy vracely.

Pak se ke mně dostal leták s produktem Imun a Urin. Tabletky, které jsou na přírodní bázi beru více než 3 měsíce a problémy s močovým měchýřem zmizely.

Za mě na 100% doporučuji. Děkuji, že jste přišli na trh s něčím, co konečně funguje a zabírá."

Dana F., 60 let

"Jen a jen nadšení z produktů. Začala jsem IMUNwordem, který mně upravil trávení, přidala STRONGMANworld a cítím se skvěle.

Produkty mohu jen chválit."

Hana A., 45 let

"Bez doplňků stravy HEMOworld a IMUNworld už ani ránu! Od té doby, co je beru, se mi pročistilo tělo, začaly růst vlasy, váha se snížila a stále snižuje."

Peter N.

"...mám velmi dobré osobní zkušenosti při regeneraci jater. Bilirubin jsem měl vysoko mimo normu a po několika měsíční kúře mám hodnoty v normě."

Tomáš M.

"Na IMUNworld nedám dopustit. Po půl roce užívání Imunu jsem měl hodnoty cukru lepší než minuly rok, i jaterní testy a nijak jinak jsem se neomezoval. Věřím, že je to opravdu touhle bylinkou.

Jak vím, že mám před sebou náročný víkend, tak si beru pravidelně dvojitou dávku den předtím, i potom a je mi vždy fajn."

Věra Z., 63 let

"Každý půlrok chodím k lékaři na rozbory krve. Po užívání potravinových doplňků IMUNworld a GRENADEworld se mi hodnoty tak zlepšily, že jdu na kontrolu až za rok. Játra, cholesterol i krevní tlak mám naprosto v pořádku."

Jiřina

"..doplněk stravy URINworld je ÚČINNÝ na hyperaktivní močový měchýř

- moje vlastní zkušenost!!!"

František D.

"Potravinovým doplňkem STRONGMANworld doplňuji kúru při kondičním tréninku a před závody. Cítím se více aktivní a výkony se zlepšují, a to čistě přírodní cestou."

Barbora C.

"Tyhle bylinky mi pomohly dostat se z long covidu."

Lukas V.

"Celoživotně jsem bral dvoje léky na ulcerózní kolitidu denně. Před týdnem jsem byl na kolonoskopii a paní doktorka mi nadšeně oznámila, že všechny vředy na střevech zmizely. Díky tomu mi vysadila silnější z léků. Za rok jdu znovu na kontrolu, a pokud budou výsledky stejné, přestanu brát i ty druhé.

Bez IMUNworldu si už neumím představit život."

Hana N.

"Po několikadenním užívání doplňku IMUNworld jsem začala pociťovat odvodnění a úbytek na váze.

Za týden jsem zhubla 5 kg. IMUNworld si hlavně nesmím zapomenout, když jdeme posedět s kamarádkami, i po několika drincích jsem druhý den jako rybička."

Romana T.

"Z Imunu jsem absolutně nadšená. Celý život bojuji neúspěšně s afty v puse. Po 3 dnech užívání mi úplně zmizely."

Natálie V.

"S produktem jsem velmi spokojena! Po pravidelném užívání jsem zjistila, že bez IMUNU nemohu fungovat.

Před užíváním jsem měla problémy s nevolností a také jsem měla střevní potíže, po používání produktu si nemám na co stěžovat!"

Vladimír T. na Heureka.cz

"Bezproblémový a rychlý nákup. Mohu vřele doporučit."

PARTNEREM

Partnerem soutěže Anděl mezi zdravotníky
Partnerem soutěže Muž roku
Partnerem Časopis Praktik
Partnerem Pražskou vydavatelskou společnost s.r.o.