Petra, jóga & pilates

"Více než rok jsem bojovala se záněty a nastydnutím močového měchýře. Brala jsem antibiotika a další léky a i přes to se mi problémy vracely.

Pak se ke mně dostal leták s produktem Imun a Urin. Tabletky, které jsou na přírodní bázi beru více než 3 měsíce a problémy s močovým měchýřem zmizely.

Za mě na 100% doporučuji. Děkuji, že jste přišli na trh s něčím, co konečně funguje a zabírá."

Dana F., 60 let

"Jen a jen nadšení z produktů. Začala jsem IMUNwordem, který mně upravil trávení, přidala STRONGMANworld a cítím se skvěle.

Produkty mohu jen chválit."

Hana A., 45 let

"Bez doplňků stravy HEMOworld a IMUNworld už ani ránu! Od té doby, co je beru, se mi pročistilo tělo, začaly růst vlasy, váha se snížila a stále snižuje."

Peter N.

"...mám velmi dobré osobní zkušenosti při regeneraci jater. Bilirubin jsem měl vysoko mimo normu a po několika měsíční kúře mám hodnoty v normě."

Tomáš M.

"Na IMUNworld nedám dopustit. Po půl roce užívání Imunu jsem měl hodnoty cukru lepší než minuly rok, i jaterní testy a nijak jinak jsem se neomezoval. Věřím, že je to opravdu touhle bylinkou.

Jak vím, že mám před sebou náročný víkend, tak si beru pravidelně dvojitou dávku den předtím, i potom a je mi vždy fajn."

Věra Z., 63 let

"Každý půlrok chodím k lékaři na rozbory krve. Po užívání potravinových doplňků IMUNworld a GRENADEworld se mi hodnoty tak zlepšily, že jdu na kontrolu až za rok. Játra, cholesterol i krevní tlak mám naprosto v pořádku."

Jiřina

"..doplněk stravy URINworld je ÚČINNÝ na hyperaktivní močový měchýř

- moje vlastní zkušenost!!!"

František D.

"Potravinovým doplňkem STRONGMANworld doplňuji kúru při kondičním tréninku a před závody. Cítím se více aktivní a výkony se zlepšují, a to čistě přírodní cestou."

Barbora C.

"Tyhle bylinky mi pomohly dostat se z long covidu."

Lukas V.

"Celoživotně jsem bral dvoje léky na ulcerózní kolitidu denně. Před týdnem jsem byl na kolonoskopii a paní doktorka mi nadšeně oznámila, že všechny vředy na střevech zmizely. Díky tomu mi vysadila silnější z léků. Za rok jdu znovu na kontrolu, a pokud budou výsledky stejné, přestanu brát i ty druhé.

Bez IMUNworldu si už neumím představit život."

Hana N.

"Po několikadenním užívání doplňku IMUNworld jsem začala pociťovat odvodnění a úbytek na váze.

Za týden jsem zhubla 5 kg. IMUNworld si hlavně nesmím zapomenout, když jdeme posedět s kamarádkami, i po několika drincích jsem druhý den jako rybička."

Romana T.

"Z Imunu jsem absolutně nadšená. Celý život bojuji neúspěšně s afty v puse. Po 3 dnech užívání mi úplně zmizely."

Natálie V.

"S produktem jsem velmi spokojena! Po pravidelném užívání jsem zjistila, že bez IMUNU nemohu fungovat.

Před užíváním jsem měla problémy s nevolností a také jsem měla střevní potíže, po používání produktu si nemám na co stěžovat!"

Vladimír T. na Heureka.cz

"Bezproblémový a rychlý nákup. Mohu vřele doporučit."

PARTNEREM

Partnerem soutěže Anděl mezi zdravotníky
Partnerem soutěže Muž roku
Partnerem Časopis Praktik
Partnerem Pražskou vydavatelskou společnost s.r.o.

Uznávaná čínská doktorka sází na čistě přírodní cestu 🍃