Vlastní potravinové doplňky české společnosti Herbal World - bez chemikálií a bez barviv

HERBAL WORLD na Firmy.cz

Společnost Herbal World, s.r.o. přichází na český a evropský trh s vlastními originálními potravinovými doplňky obsahujícími byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii. Garantována je 100% kvalita. Odborníci za přísných hygienických podmínek plodiny zpracovávají, aby v pořádku doputovaly až k vám. Plantážníci vykonávají svou práci za spravedlivých podmínek obchodování fair trade.

Potravinové doplňky splňují normy EU a neobsahují barviva, ani chemické přísady. 

IMUNworld

ANDROGRAPHIS PANICULATA Právenka latnatá, popř. Měkýn latnatý je až 15x silnější než ostropestřec mariánský. Ačkoli se u nás jedná o úplnou novinku, kterou zná jen hrstka odborníků, ve světě se stala velkým hitem a nedostatkovým zbožím. Dlouhá historie sahá až do asijských kultur. Užívání jako takové pochází z Ajurvédy a zmiňují se o ní ve staré čínské medicíně i v Indickém lékopisu.

COLLAGENworld 3in1

UNIKÁTNÍ SPOJENÍ Poprvé pro český trh! Kolagen mořský zajišťuje pružnost a hydrataci kloubů, kostí, pevnost pokožky a výživu vlasů i nehtů. Kurkumovník dlouhý, antioxidant, výrazně podporuje přirozenou obranyschopnost – imunitní systém. Působí protizánětlivě a udržuje duševní rovnováhu. Sezam černý napomáhá k přirozené hladině cholesterolu v krvi.

SPECIÁLNÍ AKCE Herbal World

Pro další čistě přírodní potravinové doplňky bez chemických přísad sjeďte dolů.

Najdete nás i na MALL.CZ

GRENADEworld

GRANÁTOVÉ JABLKO plod Punica granatum (Marhaníka granátového). Nejkvalitnější plody pěstované na asijských BIO plantážích, odkud pocházejí odrůdy žádané po celém světě. Granátové jablko, silný antioxidant, přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému – optimalizuje krevní tlak a pružnost cév. Napomáhá k přirozené hladině cukru a cholesterolu v krvi. Působí příznivě při fyzickém výkonu a u mužů zvyšuje hladinu testosteronu.

STRONGMANworld je vhodný i pro ženy!

KAEMPFERIA PARVIFLORA Zázvor černý, popř. Kempferie drobnokvětá. Zázvor černý znají obyvatelé Východu více jak 1000 let jako bylinu s výjimečnými účinky, které byly dosud západnímu světu skryté. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí.

HEMOworld

CISSUS QUADRANGULARIS Žumen čtyřhranný a RHEUM OFFICINALE Reveň lékařská byliny ceněné ve východní medicíně. Reveň lékařská přispívá k normální funkci střev (vč. konečníku), močového ústrojí a jater. Dále napomáhá k přirozené obranyschopnosti a pročištění organismu. Žumen čtyřhranný podporuje hubnutí a kontrolu tělesné hmotnosti.

URINworld

ORTHOSIPHON ARISTATUS Trubkovec osinatý, se hojně pěstuje v jihovýchodní Asii. Přispívá k normální funkci močového ústrojí. Podporuje normální funkci ledvin, močového měchýře a močových cest.