Vlastní potravinové doplňky české společnosti Herbal World - bez chemikálií a bez barviv

Najdete nás i na MALL.CZ
HERBAL WORLD na Firmy.cz

Společnost Herbal World, s.r.o. přichází na český a evropský trh s vlastními originálními potravinovými doplňky obsahujícími byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii. Garantována je 100% kvalita. Odborníci za přísných hygienických podmínek plodiny zpracovávají, aby v pořádku doputovaly až k vám. Plantážníci vykonávají svou práci za spravedlivých podmínek obchodování fair trade.

Potravinové doplňky splňují normy EU a neobsahují barviva, ani chemické přísady. 

IMUNworld

ANDROGRAPHIS PANICULATA Právenka latnatá, popř. Měkýn latnatý je až 15x silnější než ostropestřec mariánský. Ačkoli se u nás jedná o úplnou novinku, kterou zná jen hrstka odborníků, ve světě se stala velkým hitem a nedostatkovým zbožím. Dlouhá historie sahá až do asijských kultur. Užívání jako takové pochází z Ajurvédy a zmiňují se o ní ve staré čínské medicíně i v Indickém lékopisu.

SPECIÁLNÍ AKCE Herbal World

Pro další čistě přírodní potravinové doplňky bez chemických přísad sjeďte dolů.

GRENADEworld

GRANÁTOVÉ JABLKO plod Punica granatum (Marhaníka granátového). Nejkvalitnější plody pěstované na asijských BIO plantážích, odkud pocházejí odrůdy žádané po celém světě. Granátové jablko, silný antioxidant, přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému – optimalizuje krevní tlak a pružnost cév. Napomáhá k přirozené hladině cukru a cholesterolu v krvi. Působí příznivě při fyzickém výkonu a u mužů zvyšuje hladinu testosteronu.

STRONGMANworld je vhodný i pro ženy!

KAEMPFERIA PARVIFLORA Zázvor černý, popř. Kempferie drobnokvětá. Zázvor černý znají obyvatelé Východu více jak 1000 let jako bylinu s výjimečnými účinky, které byly dosud západnímu světu skryté. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí.

HEMOworld

CISSUS QUADRANGULARIS Žumen čtyřhranný a RHEUM OFFICINALE Reveň lékařská byliny ceněné ve východní medicíně. Reveň lékařská přispívá k normální funkci střev (vč. konečníku), močového ústrojí a jater. Dále napomáhá k přirozené obranyschopnosti a pročištění organismu. Žumen čtyřhranný podporuje hubnutí a kontrolu tělesné hmotnosti.

URINworld

ORTHOSIPHON ARISTATUS Trubkovec osinatý, se hojně pěstuje v jihovýchodní Asii. Přispívá k normální funkci močového ústrojí. Podporuje normální funkci ledvin, močového měchýře a močových cest.

Byliny a plodiny dodáváme z jejich přirozeného prostředí, díky tomu mají silnější účinek.