Originální potravinové doplňky společnosti Herbal World

Společnost Herbal World, s.r.o. přichází na český a evropský trh s originálními potravinovými doplňky obsahujícími byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii. Garantována je 100% kvalita. Odborníci za přísných hygienických podmínek plodiny zpracovávají, aby v pořádku doputovaly až k vám. Potravinové doplňky splňují normy EU a neobsahují barviva, ani chemické přísady.

IMUNworld

ANDROGRAPHIS PANICULATA Právenka latnatá, popř. Měkýn latnatý. Ačkoli se u nás jedná o úplnou novinku, kterou zná jen hrstka odborníků, ve světě se stala velkým hitem a nedostatkovým zbožím. Dlouhá historie sahá až do asijských kultur. Užívání jako takovépochází z Ajurvédy a zmiňují se o ní ve staré čínské medicíně i v Indickém lékopisu.

STRONGMANworld

KAEMPFERIA PARVIFLORA Zázvor černý, popř. Kempferie drobnokvětá. Zázvor černý znají obyvatelé Východu více jak 1000 let jako bylinu s výjimečnými účinky, které byly dosud západnímu světu skryté. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací