Originální potravinové doplňky společnosti Herbal World

Společnost Herbal World, s.r.o. přichází na český a evropský trh s originálními potravinovými doplňky obsahujícími byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii. Garantována je 100% kvalita. Odborníci za přísných hygienických podmínek plodiny zpracovávají, aby v pořádku doputovaly až k vám. Potravinové doplňky splňují normy EU a neobsahují barviva, ani chemické přísady.

IMUNworld

ANDROGRAPHIS PANICULATA Právenka latnatá, popř. Měkýn latnatý je až 15x silnější než ostropestřec mariánský. Ačkoli se u nás jedná o úplnou novinku, kterou zná jen hrstka odborníků, ve světě se stala velkým hitem a nedostatkovým zbožím. Dlouhá historie sahá až do asijských kultur. Užívání jako takové pochází z Ajurvédy a zmiňují se o ní ve staré čínské medicíně i v Indickém lékopisu.

HEMOworld

CISSUS QUADRANGULARIS Žumen čtyřhranný a RHEUM OFFICINALE Reveň lékařská byliny ceněné ve východní medicíně. Reveň lékařská přispívá k normální funkci střev (vč. konečníku), močového ústrojí a jater. Dále napomáhá k přirozené obranyschopnosti a pročištění organismu. Žumen čtyřhranný podporuje hubnutí a kontrolu tělesné hmotnosti.

URINworld

ORTHOSIPHON ARISTATUS Trubkovec osinatý, se hojně pěstuje v jihovýchodní Asii. Přispívá k normální funkci močového ústrojí. Podporuje normální funkci ledvin, močového měchýře a močových cest.

STRONGMANworld je vhodný i pro ženy!

KAEMPFERIA PARVIFLORA Zázvor černý, popř. Kempferie drobnokvětá. Zázvor černý znají obyvatelé Východu více jak 1000 let jako bylinu s výjimečnými účinky, které byly dosud západnímu světu skryté. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí.


Podrobnosti