• -690,00 Kč
HEMOworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma)
HEMOworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma)
HEMOworld - měsíční kúra - 2 (+1...
Trápí Vás nepříjemný pocit, svědění a pálení? Je tady HEMOworld.
Před a Po, Hana A. 46 let
HEMOworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma)
HEMOworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma)
Trápí Vás nepříjemný pocit, svědění a pálení? Je tady HEMOworld.
Před a Po, Hana A. 46 let

HEMOworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma) - Žumen čtyřhranný navíc podporuje i hubnutí!

HERBAL WORLD, s.r.o.
hemo02
1 380,00 Kč 2 070,00 Kč -690,00 Kč
Vč. DPH Dodání 3-5 dní

200 kapslí + 100 kapslí zdarma

Není určeno pro děti

Antioxidant Rheum officinale (Reveň lékařská) přispívá k normální funkci střev (vč. konečníku), močového ústrojí a jater. Napomáhá k přirozené obranyschopnosti a pročištění. Optimalizuje premenstruační syndrom a zvyšuje menopauzální komfort. Cissus quadrangularis (Žumen čtyřhranný) podporuje hubnutí a kontrolu tělesné hmotnosti. Scutellaria baicalensis (Šišák bajkalský) udržuje normální stav kloubů a svalů.

DÁREK ZDARMA ke každé objednávce: Základní týdenní kúra potravinového doplňku STRONGMANworld, který je vhodný i pro ženy!

Vlastnosti

Počet kapslí 300 ks
Popis Sušený prášek.
Složení Cissus quadrangularis 99 mg, Scutellaria baicalensis 99 mg, Rheum officinale 33 mg, Sophora japonica 33 mg, Sanguisorbae officinalis 33 mg, Lonicera japonica 33 mg, želatinová kapsle bez barviv 70 mg.
Doporučené dávkování 1-2 kapsle 3x denně před jídlem
Distributor HERBAL WORLD, s.r.o.
Upozornění Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, ukládejte mimo jejich dosah. Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.
 

Originál obsahující byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii, v současnosti dostupný pouze u nás! 100% garance kvality. Antioxidant Rheum officinale (Reveň lékařská) přispívá k normální funkci střev (vč. konečníku), močového ústrojí a jater. Napomáhá k přirozené obranyschopnosti a pročištění. Optimalizuje premenstruační syndrom a zvyšuje menopauzální komfort. Cissus quadrangularis (Žumen čtyřhranný) podporuje hubnutí a kontrolu tělesné hmotnosti. Scutellaria baicalensis (Šišák bajkalský) udržuje normální stav kloubů a svalů. Produkt je prostřednictvím pěstitele opatřen certifikátem GMP (anglická zkratka pro Good Manufacture Practice, česky - správná či osvědčená výrobní praxe). Jedná se o systém, jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky.

Vysvětlení částky za zvýhodněná balení MĚSÍČNÍ KÚRA & MAXI BALENÍ:

Zvýhodněná cena MĚSÍČNÍ KÚRY + 1 zdarma a MAXI BALENÍ + 2 a doprava zdarma vychází z nezlevněné částky za 1 ks produktu HEMOworld, tj. 690,- (jinak by na produkty ve zvýhodněném balení byla sleva uplatňovaná 2x). 

Příklad:

Dva nezlevněné kusy produktu HEMOworld stojí celkem 1.380,-, zakoupením MĚSIČNÍ KÚRY + 1 zdarma za stejnou cenu obdržíte celkem 3 kusy produktu. Zakoupením MAXI BALENÍ obdržíte 2 kusy produktu navíc a dopravu zdarma.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a vysvětlením bychom rádi předcházeli případným nedorozuměním.

Počet kapslí
300 ks
Popis
Sušený prášek.
Složení
Cissus quadrangularis 99 mg, Scutellaria baicalensis 99 mg, Rheum officinale 33 mg, Sophora japonica 33 mg, Sanguisorbae officinalis 33 mg, Lonicera japonica 33 mg, želatinová kapsle bez barviv 70 mg.
Doporučené dávkování
1-2 kapsle 3x denně před jídlem
Distributor
HERBAL WORLD, s.r.o.
Upozornění
Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, ukládejte mimo jejich dosah. Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.
858 ks

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: