• -300,00 Kč
Limitovaná edice STRONGMANworld...
Limitovaná edice STRONGMANworld...
Limitovaná edice STRONGMANworld...
Limitovaná edice STRONGMANworld...
Potravinové doplňky od naší společnosti doporučuje juniorský mistr světa v desetiboji a sportovec roku 2021!
Limitovaná edice STRONGMANworld...
Potravinové doplňky od naší společnosti doporučuje juniorský mistr světa v desetiboji a sportovec roku 2021!

Limitovaná edice STRONGMANworld potravinový doplněk + spodní prádlo s logem - speciálně pro muže

HERBAL WORLD, s.r.o.
strongman04l
990,00 Kč 1 290,00 Kč -300,00 Kč
Vč. DPH Dodání 3-5 dní

SPECIÁLNÍ AKCE

100 kapslí a trenýrky s logem STRONGMANworld

Nejvýše zastoupenými složkami STRONGMANworld jsou Kaempferia Parviflora, Astragalus membranaceus a Panax ginseng. Hlavní složka Kaempferia Parviflora (Zázvor černý) je přirozeným antioxidantem. Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý) výrazně podporuje imunitní systém, normální činnost cévní soustavy, ledvin a močového měchýře, přispívá ke zvýšení pohyblivosti kloubů a pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi. Panax ginseng (Ženšen pravý) působí příznivě při fyzickém výkonu. Přispívá ke snížení únavy, normální funkci kardiovaskulárního systému a udržuje sexuální zdraví, vitalitu a paměť.

Uvedený výrobek je menší, doporučujeme objednat o jednu velikost větší než obvykle.
Velikost spodního prádla

Vlastnosti

Počet kapslí 100 ks
Popis Sušený prášek.
Složení Kaempferia Parviflora 129 mg, Astragalus membranaceus 64,5 mg, Panax ginseng 64,5 mg, Tinospora crispa 43 mg, Betula alnoides 43 mg, Cyperus rotundus 43 mg, Acanthus ebracteatus 43 mg, želatinová kapsle bez barviv 75 mg.
Doporučené dávkování 1-2 kapsle 3x denně po jídle.
Distributor HERBAL WORLD, s.r.o.
Upozornění Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, ukládejte mimo jejich dosah. Nevhodné pro ženy. Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.
 

SPECIÁLNÍ AKCE

100 kapslí a trenýrky s logem STRONGMANworld

Pouze omezené množství trenýrek STRONGMANworld - 100 ks!

Limitovaná edice STRONGMANworld je vhodným dárkem pro každého muže. Potěšte manžela, přítele, tatínka či dědečka, nebo kolegu v práci limitovanou edicí STRONGMANworld a spodním prádlem STRONGMANworld (stejné jako na fotografii).

Originál obsahující byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii, v současnosti dostupný pouze u nás! 100% garance kvality. Nejvýše zastoupenými složkami STRONGMANworld jsou Kaempferia Parviflora, Astragalus membranaceus a Panax ginseng. Hlavní složka Kaempferia Parviflora (Zázvor černý) je přirozeným antioxidantem. Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý) výrazně podporuje imunitní systém, normální činnost cévní soustavy, ledvin a močového měchýře, přispívá ke zvýšení pohyblivosti kloubů a pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi. Panax ginseng (Ženšen pravý) působí příznivě při fyzickém výkonu. Přispívá ke snížení únavy, normální funkci kardiovaskulárního systému a udržuje sexuální zdraví, vitalitu a paměť.

Produkt je prostřednictvím pěstitele opatřen certifikátem GMP (anglická zkratka pro Good Manufacture Practice, česky - správná či osvědčená výrobní praxe). Jedná se o systém, jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky.

Počet kapslí
100 ks
Popis
Sušený prášek.
Složení
Kaempferia Parviflora 129 mg, Astragalus membranaceus 64,5 mg, Panax ginseng 64,5 mg, Tinospora crispa 43 mg, Betula alnoides 43 mg, Cyperus rotundus 43 mg, Acanthus ebracteatus 43 mg, želatinová kapsle bez barviv 75 mg.
Doporučené dávkování
1-2 kapsle 3x denně po jídle.
Distributor
HERBAL WORLD, s.r.o.
Upozornění
Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, ukládejte mimo jejich dosah. Nevhodné pro ženy. Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.
36 ks

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: