• -690,00 Kč
STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma)
STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma)
STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1...
Potravinové doplňky od naší společnosti doporučuje juniorský mistr světa v desetiboji a sportovec roku 2021!
STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1...
STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1...
STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma)
STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma)
Potravinové doplňky od naší společnosti doporučuje juniorský mistr světa v desetiboji a sportovec roku 2021!

STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma) - Zázvor černý je vhodný i pro ženy!

HERBAL WORLD, s.r.o.
strongman02
1 380,00 Kč 2 070,00 Kč -690,00 Kč
Vč. DPH Dodání 3-5 dní

200 kapslí + 100 kapslí zdarma

Vhodné k dlouhodobému užívání, speciálně pro muže, VHODNÝ I PRO ŽENY!

Není určeno pro děti

Už bylo dost všech chemických nakopávačů! Čistě přírodní cesta k nezdolné energii, zlepšení kondice a sportovních výkonů v každém věku. Hlavní složka Kaempferia Parviflora (Zázvor černý) je přirozeným antioxidantem. Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý) výrazně podporuje imunitní systém, normální činnost cévní soustavy, ledvin a močového měchýře, přispívá ke zvýšení pohyblivosti kloubů a pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi. Panax ginseng (Ženšen pravý) působí příznivě při fyzickém výkonu. Přispívá ke snížení únavy, normální funkci kardiovaskulárního systému a udržuje sexuální zdraví, vitalitu a paměť.

Vlastnosti

Počet kapslí 300 ks
Popis Sušený prášek.
Složení Kaempferia Parviflora 129 mg, Astragalus membranaceus 64,5 mg, Panax ginseng 64,5 mg, Tinospora crispa 43 mg, Betula alnoides 43 mg, Cyperus rotundus 43 mg, Acanthus ebracteatus 43 mg, želatinová kapsle bez barviv 75 mg.
Doporučené dávkování 1-2 kapsle 3x denně po jídle.
Distributor HERBAL WORLD, s.r.o.
Upozornění Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, ukládejte mimo jejich dosah. Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.
 

DÁREK ZDARMA: Když mluví zbraně, mlčí múzy. Koncertní pocta Hana Hegerová se uskuteční v novém termínu, o kterém Vás budeme brzy informovat.

Originál obsahující byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii, v současnosti dostupný pouze u nás! 100% garance kvality. Nejvýše zastoupenými složkami STRONGMANworld jsou Kaempferia Parviflora, Astragalus membranaceus a Panax ginseng. Hlavní složka Kaempferia Parviflora (Zázvor černý) je přirozeným antioxidantem. Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý) výrazně podporuje imunitní systém, normální činnost cévní soustavy, ledvin a močového měchýře, přispívá ke zvýšení pohyblivosti kloubů a pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi. Panax ginseng (Ženšen pravý) působí příznivě při fyzickém výkonu. Přispívá ke snížení únavy, normální funkci kardiovaskulárního systému a udržuje sexuální zdraví, vitalitu a paměť.

Produkt je prostřednictvím pěstitele opatřen certifikátem GMP (anglická zkratka pro Good Manufacture Practice, česky - správná či osvědčená výrobní praxe). Jedná se o systém, jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky.

Vysvětlení částky za zvýhodněná balení MĚSÍČNÍ KÚRA & MAXI BALENÍ:

Zvýhodněná cena MĚSÍČNÍ KÚRY + 1 zdarma a MAXI BALENÍ + 2 a doprava zdarma vychází z nezlevněné částky za 1 ks produktu STRONGMANworld, tj. 690,- (jinak by na produkty ve zvýhodněném balení byla sleva uplatňovaná 2x). 

Příklad:

Dva nezlevněné kusy produktu STRONGMANworld stojí celkem 1.380,-, zakoupením MĚSIČNÍ KÚRY + 1 zdarma za stejnou cenu obdržíte celkem 3 kusy produktu. Zakoupením MAXI BALENÍ obdržíte 2 kusy produktu navíc a dopravu zdarma.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a vysvětlením bychom rádi předcházeli případným nedorozuměním.

Počet kapslí
300 ks
Popis
Sušený prášek.
Složení
Kaempferia Parviflora 129 mg, Astragalus membranaceus 64,5 mg, Panax ginseng 64,5 mg, Tinospora crispa 43 mg, Betula alnoides 43 mg, Cyperus rotundus 43 mg, Acanthus ebracteatus 43 mg, želatinová kapsle bez barviv 75 mg.
Doporučené dávkování
1-2 kapsle 3x denně po jídle.
Distributor
HERBAL WORLD, s.r.o.
Upozornění
Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, ukládejte mimo jejich dosah. Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.
159 ks

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: