• -390,00 Kč
DUOpack IMUNworld 100 kapslí + URINworld 100 kapslí
DUOpack IMUNworld 100 kapslí +...
MUNworld - A. paniculata - 15x silnější než ostropestřec
URINworld - Orthosiphon aristatus - močové ústrojí
Potravinové doplňky od naší společnosti doporučuje juniorský mistr světa v desetiboji a sportovec roku 2021!
DUOpack IMUNworld 100 kapslí + URINworld 100 kapslí
MUNworld - A. paniculata - 15x silnější než ostropestřec
URINworld - Orthosiphon aristatus - močové ústrojí
Potravinové doplňky od naší společnosti doporučuje juniorský mistr světa v desetiboji a sportovec roku 2021!

DUOpack IMUNworld 100 kapslí + URINworld 100 kapslí

HERBAL WORLD, s.r.o.
DUOpack imun a urin01
990,00 Kč 1 380,00 Kč -390,00 Kč
Vč. DPH Dodání 3-5 dní

DUOpack - výhodné balení*

100 kapslí IMUNworld + 100 kapslí URINworld v balení

Vhodné k dlouhodobému užívání

Originály obsahující byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii, v současnosti dostupné pouze u nás! 100% garance kvality. 

Hlavní složka IMUNworld Andrographis paniculata výrazně podporuje imunitní systém, normální funkci dýchacího systému, trávení a činnost jater a pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi.

Hlavní složka URINworld Orthosiphon aristatus přispívá k normální funkci močového ústrojí - podporuje normální funkci ledvin, močového měchýře a močových cest.

*Nejedná se o dárkové balení. Jde o 1 ks IMUNworld + 1 ks URINworld - dohromady za zvýhodněnou cenu.

Vlastnosti

Počet kapslí 200 ks
Popis Sušený prášek.
Složení IMUNworld: Andrographis paniculata 275 mg, želatinová kapsle bez barviv 75 mg. URINworld: Orthosiphon aristatus 400 mg, želatinová kapsle bez barviv 100 mg.
Doporučené dávkování IMUNworld: 1-2 kapsle 3x denně po jídle. URINworld: 1 kapsle 2x denně (ráno a v poledne).
Distributor HERBAL WORLD, s.r.o.
Upozornění Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, ukládejte mimo jejich dosah. Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.
 

DÁREK ZDARMA: Když mluví zbraně, mlčí múzy. Koncertní pocta Hana Hegerová se uskuteční v novém termínu, o kterém Vás budeme brzy informovat.

Originály obsahující byliny a plodiny pěstované na plantážích v jižní Asii, v současnosti dostupné pouze u nás! 100% garance kvality. 

Hlavní složka potravinového doplňku IMUNworld Andrographis paniculata výrazně podporuje imunitní systém, normální funkci dýchacího systému, trávení a činnost jater a pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi. Optimalizuje premenstruační syndrom a zvyšuje menopauzální komfort.

Hlavní složka potravinového doplňku URINworld Orthosiphon aristatus přispívá k normální funkci močového ústrojí - podporuje normální funkci ledvin, močového měchýře a močových cest.

Výrobky jsou prostřednictvím pěstitele opatřeny certifikátem GMP (anglická zkratka pro Good Manufacture Practice, česky - správná či osvědčená výrobní praxe). Jedná se o systém, jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky.

Počet kapslí
200 ks
Popis
Sušený prášek.
Složení
IMUNworld: Andrographis paniculata 275 mg, želatinová kapsle bez barviv 75 mg. URINworld: Orthosiphon aristatus 400 mg, želatinová kapsle bez barviv 100 mg.
Doporučené dávkování
IMUNworld: 1-2 kapsle 3x denně po jídle. URINworld: 1 kapsle 2x denně (ráno a v poledne).
Distributor
HERBAL WORLD, s.r.o.
Upozornění
Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, ukládejte mimo jejich dosah. Skladujte v suchu a v temnu při teplotě do 25 °C.
993 ks

Mohlo by vás také zajímat